Wypełnij formularz | Rejestracja | Uczciwy przedsiębiorca - Certyfikat dla Firmy - Buduje zaufanie.
Kontakt
z konsultantem

Wypełnij i wyślij do nas formularz,
nasz konsultant skontaktuje się z Tobą
i odpowie na wszelkie pytania!

lub zadzwoń

801-055-052


Zwiń

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz on-line

Oświadczam, że dane zamieszczone w formularzu zgłoszeniowym są zgodne z prawdą. Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie „Uczciwy Przedsiębiorca” oraz na ich przetwarzanie zgodnie z treścią ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z regulaminem programu „Uczciwy Przedsiębiorca” i go akceptuję.

 

Bezpłatna weryfikacja firmy online
 

 

Innowacyjny oraz bardzo zaawansowany informatycznie algorytm sprawdzi Twoją firmę czy nie występują negatywne opinie na jej temat oraz czy firma nie jest na czarnych listach. Posiadamy również własną bazę NIE uczciwych Przedsiębiorców, którzy nie mają prawa otrzymania Certyfikatu Programu.

 

Weryfikacja zawsze jest bezpłatna. Operacja może potrwać max. 3 minuty. Prosimy o chwilę wytrwałości. 

 

Odbierz Certyfikat i zbieraj profity
 

 

Uczestnicy Programu Uczciwy Przedsiębiorca to firmy, z którymi warto współpracować, to takie, które są wiarygodne, solidne, rzetelne i godne zaufania, a ich działanie jest świadectwem uczciwości. Warto wybierać firmy, które starają się codziennie podnosić standardy biznesowe w Polsce.