Dane firmy

QuadFun - PUH Leszek Sierański


Mielęcin 6, 05-840 Milęcin

Tel: 795 144 333

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Off road warszawa


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Oferta dostępna na stronie quadfun.pl to możliwość zamówienia toru przejazdowego wraz z maszynami (quadami) oraz odpowiednimi akcesoriami zapewniającymi bezpieczeństwo podczas jazdy. Trasy zostały przygotowane z myślą o zapewnieniu dobrej zabawy zarówno amatorom, jak i osobom, dla których poruszanie się czterokołowcem po nierównym terenie nie sprawia żadnych trudności. 

Realizator przyjmuje rezerwacje głównie telefonicznie. Z uwagi na ograniczoną ilość wyposażenia oraz konieczność stosowania się do obowiązujących limitów osób poruszających się po trasach kadra informuje, że w firmie obowiązuje kolejność zgłoszeń. Oprócz możliwości wynajmu maszyn do poruszania się po torze off road mieszkańcy Warszawy i okolic mogą liczyć też na rozwinięcie usługi o przygotowanie miejsca pod grill lub ognisko. 

Przejazd quadami można połączyć też z organizacją imprezy okolicznościowej. Pracownicy mają doświadczenie w przygotowywaniu i obsłudze wieczorów panieńskich i kawalerskich bądź innych spotkań integracyjnych.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


Sokołowska 9, Warszawa

PHU Paweł Kamaszewski


Ilino 15, Płońsk

abc PARKIETU


Ordona 12E, Warszawa