Dane firmy

Gwintex


Pomorska 18, 50-218 Wrocław

Tel: +48 665 531 347

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Usługi hydrauliczne | Gwintex Wrocław


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Hydraulik to specjalista, który może Ci pomóc w najróżniejszych sytuacjach. Wbrew pozorom nie wzywa się go jedynie w przypadku, kiedy doszło do pęknięcia wężyka, cieknącej baterii czy też zapchanych odpływów. Ten profesjonalista może zrobić znacznie więcej! Jeśli więc chcesz wymienić armaturę czy grzejniki – on również może to dla Ciebie zrobić.

Jeśli interesują Cię usługi hydrauliczne we Wrocławiu, to w tym mieście możesz znaleźć bardzo dobrych fachowców. Działają oni pod szyldem firmy Gwintex Andrzej Kasprzak. Wybierając ją, możesz liczyć na to, że podejdą do Twojego zlecenia indywidualnie. Niezależnie, czy potrzebujesz specjalisty, który wymieni sanitariaty, założy nową instalację, czy też zajmie się awarią w Twoim domu – firma ta jest w stanie zrealizować każde zadanie.

Na stronie znajdziesz nie tylko dane kontaktowe, ale też blog, na którym wyjaśniają niektóre zagadnienia związane z hydrauliką. Widnieje tam też portfolio firmy, dzięki czemu zyskujesz pewność, że to specjaliści najwyższej klasy. Najlepiej więc sprawdź sam, co jeszcze mogą dla Ciebie zrobić – i to w niskiej cenie!

Inne firmy w pobliżu:

PPPH "JAKBET" Edyta Matuszewska


Wileńska 1, Legnica

greentex24


Nyska 61a, Wrocław