Dane firmy

Foto-solar.pl


Boruja Kościelna 52K, 64-300 Nowy Tomyśl

Tel: 608 639 643

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kolektory słoneczne poznań - Foto-solar.pl


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Wiele osób zadaje sobie pytanie, co może robić, by przyczynić się do zmniejszania stopnia zanieczyszczenia powietrza. Wraz ze stale rosnącym smogiem zwiększa się również świadomość ekologiczna ludzi.

Sposobów na ograniczanie tego niebezpiecznego zjawiska jest naprawdę wiele. Jedną z najlepszych jest redukcja zużycia energii. Prąd w Polsce jest produkowany głównie w wyniku spalania węgla, co wiąże się z emisją olbrzymiej ilości gazów cieplarnianych i szkodliwych pyłów. Dlatego coraz częściej montuje się kolektory słoneczne. W Poznaniu można je kupić u specjalistów pracujących w ZUEA Białkowski.

W jaki sposób takie działanie pomaga w dbaniu o środowisko? Gospodarstwa wyposażone w odpowiednią ilość takich urządzeń stają się samowystarczalne i niezależne energetycznie. Kolektory produkują bowiem prąd z promieni słonecznych. Dzięki temu właściciele takich systemów nie muszą czerpać mocy z sieci, spada zatem zapotrzebowanie na tworzenie energii w elektrowni, a tym samym zmniejsza się szkodliwe spalanie węgla. 

Każdy, kto chce w ten sposób pomagać planecie, może liczyć na dotację państwową. 

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


Promienna 23 /21, Piła

Archteka


Ostrowska 397, Poznań