Dane firmy

DuoDenti


Mateckiego 4A, 60-689 Poznań

Tel: 695 214 166

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Poznań wybielanie zębów - https://duodenti.pl/


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Bielsze zęby od razu stają się piękniejsze i wydają się bardziej atrakcyjne nawet jeśli poza tym mają pewne niedostatki, na przykład w zakresie zgryzu. Na pewno więc warto zdecydować się na zabieg usuwania przebarwień, ale tylko pod warunkiem, że przeprowadzi go doświadczony specjalista. Lepiej nie robić tego samodzielnie w domu, gdyż może to grozić znacznym osłabieniem szkliwa. Na stronie duodenti.pl można znaleźć ofertę cenionego gabinetu stomatologicznego, który świadczy takie usługi. Jest to wykonywane w Poznaniu wybielanie zębów przeprowadzane z użyciem bezpiecznych, nowoczesnych metod, komfortowych dla pacjentów.

Pozwalają one na rozjaśnienie nawet silnych przebarwień, będących wynikiem picia dużych ilości kawy, palenia papierosów czy zażywania leków. Nawet zatem te osoby, które mają mocno żółte lub szare zęby, mogą spodziewać się, że po zabiegu ich uzębienie będzie olśniewająco białe.

Na stronie można znaleźć szczegóły dotyczące tego zabiegu i stosowanych metod. Zapoznanie się z nimi pozwoli dobrze przygotować się do procedury i uniknąć ewentualnych problemów.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


Promienna 23 /21, Piła

Archteka


Ostrowska 397, Poznań